Originalus XENPAK-10GB-LR Single-mode " Modulį XENPAK 10GBase-LR 1310nm 10km


Žymos: 1310nm, 10gb, Pigūs 1310nm, Aukštos Kokybės 10gb.

€106.56
  • Yra sandėlyje
  • m20067


  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 8cm x 8cm x 8cm (3.15in x 3.15in x 3.15in)
  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)

  • Prekės Pavadinimas: SMTE
  • Modelio Numeris: XENPAK-10GB-LR
  • Sąlyga: Naujas ir Originalus

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai