TL-560C Visus Į Vieną Optinės Galios Matuoklis -50~+26dBm ir Vaizdo Gedimų Lokatorius 10 mw


Žymos: vaizdinė ir gedimų ieškiklis, gedimų lokatorius, 10 mw vaizdo gedimų lokatorius, Pigūs vaizdo gedimų lokatorius, Aukštos Kokybės gedimų lokatorius, Kinija 10 mw vaizdo gedimų lokatorius Tiekėjų.

€28.90
  • Yra sandėlyje
  • m20081


  • Pakuotės Svoris: 0.6kg (1.32lb.)
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 6cm (7.87in x 5.91in x 2.36in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

  • Prekės Pavadinimas: TRENSBATTER
  • Jungtis (OPM): FC/PC
  • Modelis: Vaizdinė Ir Gedimų Ieškiklis Optinis Galios Matuoklis
  • Modelio Numeris: TL-560C
  • Matavimo Diapazonas (OPM modulis): Nuo -50 iki +26dBm
  • Jungtis(VFL): FC/PC
  • Bangos ilgis(nm): 850 1300 1310 1490 1550 1625
  • Iš paims valdžią(VFL modulis): 10 mw

TL-560C Visus Į Vieną Optinės Galios Matuoklis -50~+26dBm ir Vaizdo Gedimų Lokatorius 10 mw

A (nuo -70 iki + 10 už telekomunikacijų naudotojų), C-type (-50 iki + 26, radijo ir televizijos vartotojai) Produkto Funkcijų, Vartotojai gali savarankiškai kalibravimas (be PC), gamyklos kalibravimo vertės gali būti atkurta; - Automatinio išjungimo funkcija gali būti nustatyta; - galite nustatyti orientacinę vertę, NUORODA santykinis matavimas; - Realaus laiko ekranas akumuliatoriaus įkrova; - Pastovus raudonos šviesos išvesties (pastovios galios valdymo sistema) - naudoti keičiamos optikos uosto sąsajos su FC, SC vyr., matavimo tiksliau; - Dvi AA tipo baterijos, mažos galios), dizainas, ilgą laiką; - Guminis apvalkalas, padidinti apsaugos veiksmingumo, tinka lauko darbams Produkto aprašymas TL-560 Serijos nešiojamų optinis multimetras, taip pat žinomas kaip optinio multimetras, elektros skaitiklio, raudonos šviesos į vieną iš angliavandenilių, tiek PM ir raudonos šviesos gali būti naudojamos vienu metu, tai taip pat gali būti naudojamas vienas. Kuriame optinės galios modulis turi 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm 6 bangos ilgio kalibravimo taškus. Gali rodyti tiesinės ir netiesinės optinės galios, tiek tiesiogiai matuoti optinės galios taip pat gali būti naudojamas santykinis matavimo optinis ryšys nuostolių. 650nm matoma raudona lazerio šviesos šaltinio modulis suteikia rezultatų single-mode arba multimode pluošto matavimai, jie skleidžia raudona šviesa sklinda iš optinio pluošto gali būti sulenkta daugiau rimtų poziciją ir padengti vienu atskaitos tašką, ar ant pliko ląstelienos, bet taip pat iš blogų jungtys sąnarių fotografiją, todėl, siekiant nustatyti šviesos megztinis, patch panels, patch panels, kaltės sąnarių. Priemonė yra tvirtas, mažas dydis, lengvas, nešiojamieji ir mažos energijos sąnaudos, didelis LCD ekranas, matavimams atlikti greičiau ir patogiau. Kabelinės televizijos sistemos, optinio ryšio ir kitų sričių, statybos ir techninės priežiūros būtina įranga. Galios matavimo diapazonas dBm A: -70 ~ + 10 / C: -50 ~ + 26 Bangos ilgio matavimo diapazonas nm800 ~ 1700 Bangos ilgio Kalibravimo nm850,1300,1310,1490,1550,1625 Tikslumas Ekrano Rezoliucija dB linijinis ekranas: 0.1%, logaritminis ekranas: 0.01 dBm darbinė temperatūra -10 ~ + 50 Laikymo temperatūra -20 ~ + 70 Santykinė drėgmė 90% (+ 30 ), nesikondensuojantis Optinė sąsaja FC, SC (ST LC pasirinktinai) Du galios 5 AAA Baterijos baterijų nepertraukiamo veikimo laikas h120 valandų (optinės galios veikia tik) Automatinio išjungimo laikas min10 Svoris g180 Matmenys mm158 × 82 × 29 Raudonas (Funkcija Variantas) Bangos ilgis 650nm, galia 10 mw pasirenkamas išėjimo 0 HZ, 2HZ

Specifikacijos

Matavimo Diapazonas dBm) -70~+10 -50~+26 Kalibravimo Bangos ilgis(nm) 800~1700 Detektoriaus tipas InGaAs Neapibrėžtis (dB) Ekrano raiška(dB) 0.1% / 0.01 dBm Veikimo Temperatūra, (oC) -10~+50 Saugojimo Temperatūra (°c) -20~+70 Darbo Drėgnumas 90%(+30℃),RH Jungtis FC,SC(ST LC neprivaloma) Šarminės baterijos 3AAA 1,5 V orLi baterija (9V) Baterijos Veikimo laikas (h) 120h Svoris(g) 180 Matmenys(mm) 158 × 82 × 29

1. Dulkių Dangtelis 2. Jutiklis ir optinis jungtis 3. Vaizdo Lazeris(650nm) 4. VFL būklės indikacija 5. Guminis apvalkalas 6. LCD ekranas 7. ON/OFF 8. VFL 9. Bangos ilgis pasirinkite 10. REF Santykinė galia:Paspauskite REF 2 sekundes pradėti santykinis testas 11. DBm/w:Absoliuti galia

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai